Ściągacze hydrauliczne – Wallmek

Wallmek i Kungälv AB powstała w 1978 roku, produkcji i projektowaniu specjalnych narzędzi do naprawy samochodów. Wallmek produkuje narzędzia do kompletnego wyrobu do klienta. Nasze produkty są w segmencie narzędzi i urządzeń do obsługi podwozia.Dział badań i rozwoju Wallmek działa w ścisłej współpracy z warsztatami samochodowymi, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność i ergonomię. Specjalizuje się w projektowaniu narzędzi hydraulicznych, które umożliwiają naprawę bezpośrednio w samochodzie. Dziś Wallmek jest opracowanie narzędzi bezpośrednio do producentów samochodów na rynku wtórnym i garaży. Dla przemysłu samochodowego demontażu, rozwijamy narzędzia do usuwania wszystkich płynów z samochodów.Jako, że firma będzie się rozwijać, jesteśmy teraz również zaangażowany w segmentach klientów, takich jak samochody ciężarowe, przyczepy i konstrukcji maszyn. Rozwijamy Wallmek w kierunku, gdzie nasze produkty jak najlepiej wykorzystać dla naszego klienta.Jakość! – Aby przekraczać oczekiwania klientów.
Projekt! – Ergonomiczne, dobrze przemyślane i funkcjonalne produkty.
Obsługa klienta! – Będąc obecni i zawsze dostępne dla wsparcia.WALLMEK który rozwija i produkuje specjalne narzędzia samochodowe do naprawy pojazdów ma politykę dostarczania produktów bezbłędne we właściwym czasie.
Produkty muszą spełniać lub przewyższać wymagania i oczekiwania klienta.
Odbywa się to poprzez ciągłe doskonalenie systemu jakości, rozwój produktów, wykwalifikowanych i oddanych pracowników.

Post Author: Tomek Krzywski

Motoryzacja, narzędzia, jedzenie wszystko co mnie fascynuje życiu. Mam też dwie piękne dziewczyny 5letnią Anię i żonę Justynę.

Dodaj komentarz