Aktualizacja fabrycznej nawigacji – Polskie menu

Polskie Menu

Aktualizacja fabrycznej nawigacji w serwisie jest kosztowna. Producenci słono bowiem sobie za nie liczą, chociaż pod względem aktualności mapy wyraźnie ustępują popularnym programom nawigacyjnym. Co gorsza, w przypadku cen nie ma szczególnego znaczenia, czy ma się w miarę nowe auto, czy samochód sprzed 10 lat.
Tłumaczenie nawigacji na Polski język, aby komunikacja z samochodem była przyjemna i łatwa, a komunikaty głosowe w języku polskim ułatwią wygodne i bezpieczne poruszanie się po naszym kraju i na terenie całej europy. Najlepiej usługę wykonać w firmie która ściśle współpracuje z najlepszymi w tej branży.

To wydatek co najmniej kilkuset złotych. Tyle samo kosztuje nowa przenośna nawigacja z najbardziej aktualnymi mapami, szczególnie Polski. Ale czy chcesz mieć na szybie przyklejoną nawigację jak kupiłeś auto już z wbudowaną fabrycznie navi?

 

Myślę że nie, warto w grać nową mapę i przetłumaczyć na język Polski aby ułatwić sobie komunikację z autem.

Naprawa nawigacji

 

Warto też znaleźć serwis który w razie awarii naprawi nam fabryczną nawigację, Nie zawsze specjaliści w naprawach laptopów, komputerów, konsol xbox360(modyfikacje), mogą lub umieją naprawić nawigację fabryczną.
źródło:

Post Author: Tomek Krzywski

Motoryzacja, narzędzia, jedzenie wszystko co mnie fascynuje życiu. Mam też dwie piękne dziewczyny 5letnią Anię i żonę Justynę.

Dodaj komentarz